Eugene Brands - Eugene Brands, zeefdruk/litho, Zelfportret - Verkocht

Eugene Brands, zeefdruk/litho, Zelfportret kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Werk van Eugene Brands, zelfportret

Mooi ingelijst en in perfecte conditie, zie foto.

Met potlood ges.: brands 3/200

Af te halen in Zeist