Eugene Brands - Eugene Brands : Fraaie litho uit 1968 !! - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
AANGEBODEN : ZELDZAME LITHO VAN COBRA KUNSTENAAR EUGENE BRANDS UIT 1968 !!
WERK IS GEDRUKT OP DIK HAHNEMUHLE -PAPIER  TITEL :” A NIGHT, A FESTIVAL, SOMEWHERE "
OPLAGE: 100 ARABISCH GENUMMERD EN 25 ( XXV ) ROMIJNS
JAAR : 1968
NUMMERING : XX / XXV
AFMETING : 38 X 30 CM SIGNATUUR : HANDGESIGNEERD EN GENUMMERD MET POTLOOD PROVENANCE : COURTGALLERY KOPENHAGEN  (reliefstempel  l.o) WERK VERKEERT IN UITMUNTENDECONDITIE. NOOIT GELIJST GEWEEST. DAGLICHT AMPER GEZIEN