| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 66 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 76 x 91 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 62 / 200 |
Zeer goed ingelijst ( door l 'encradeur in Amsterdam) werk door Eugene Brands. Brands is een van de CoBrA-leden van het eerste uur, hoewel hij vrij snel zijn eigen weg ging en eigen stijl ontwikkelde. Het middenstuk van de Vis is een geod voorbeeld van de "wollige" en kleurrijke stijl die hij met name in de latere jaren van zijn leven hanteerde.
Het werk is ingelijst en voorzien van een Passe-Partout. De afmetingen zijn 91 x 76 cm. Gesigneerd en genummerd in potlood. Dit is nummer 62 uit een serie van 200 stuks.
Kan zo aan de muur!!
Ophalen in Scheveningen / Den Haag. Eventuele verzending of bezorging uitsluitend in overleg en altijd voor rekening en risico van de koper.
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland |
| Garantie | |