Eugene Brands - Exotische Vis - Verkocht

Eugene Brands - Exotische Vis kopen? Bied vanaf 345!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Brands - Exotische Vis kopen? Bied vanaf 345!Eugene Brands - Exotische Vis kopen? Bied vanaf 345!Eugene Brands - Exotische Vis kopen? Bied vanaf 345!Eugene Brands - Exotische Vis kopen? Bied vanaf 345!Eugene Brands - Exotische Vis kopen? Bied vanaf 345!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Incl. lijst 76 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 62 / 200

Zeer goed ingelijst ( door l 'encradeur in Amsterdam) werk door Eugene Brands. Brands is een van de CoBrA-leden van het eerste uur, hoewel hij vrij snel zijn eigen weg ging en eigen stijl ontwikkelde. Het middenstuk van de Vis is een geod voorbeeld van de "wollige" en kleurrijke stijl die hij met name in de latere jaren van zijn leven hanteerde.

Het werk is ingelijst en voorzien van een Passe-Partout. De afmetingen zijn 91 x 76 cm.  Gesigneerd en genummerd in potlood. Dit is nummer 62 uit een serie van 200 stuks.

Kan zo aan de muur!!

Ophalen in Scheveningen / Den Haag. Eventuele verzending of bezorging uitsluitend in overleg en altijd voor rekening en risico van de koper.