Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) - Verkocht

Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) kopen? Bied vanaf 659!
Tekening / Aquarel

Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) kopen? Bied vanaf 659!Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) kopen? Bied vanaf 659!Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) kopen? Bied vanaf 659!Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) kopen? Bied vanaf 659!Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) kopen? Bied vanaf 659!Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) kopen? Bied vanaf 659!Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) kopen? Bied vanaf 659!Eugene Brands - Gouache - Nacht - gesgineerd en verso (1987) kopen? Bied vanaf 659!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1987
Techniek Gouache
Drager Karton
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 27.5 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Eugène Brands (1913-2002)
Gouache: Nacht ; een kompositie ; 8160
Gesigneerd E.B. en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 25-X-1987
In zeer goede staat.
Netjes ingelijst en achter glas.

Over hemzelf:
Eugenius Antonius Maria 'Eugène' BrandsAmsterdam 1913-2002 Panta Rei
gouache op board 69,8 x 54,5 cm, gesigneerd rechtsonder en verso 19-3-62
annotatie verso: 'Panta Rei 19-3-62'
In de tijd dat Appel en Constant nog op de academie zaten, maakte Brands al surrealistische tekeningen in inkt op papier, die door middel van vloeien, vlekken en spatten als willekeurig ontstonden. In 1946 nam hij deel aan de tentoonstelling 'Jonge Schilders' in het Stedelijk Museum. Mede-exposanten Appel, Corneille en Rooskens betrokken hem daarna bij de Nederlandse Experimentele Groep, waaruit in 1948 de CoBrA-beweging ontstond. Wat deze schilders bond was een heftig verlangen naar een vrije, spontane uitdrukkingswijze. Na een periode van CoBrA-motieven als fabelwezens en vissen, werkte Brands na 1961 in een stijl die men lyrisch-abstract noemt, met grote vlakken kleur die uit een wattige substantie lijken te bestaan.
Het werk is in zeer goede staat, netjes ingelijst en achter glas.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00