Eugene Brands - Laatste keer The Gardener - Verkocht

Eugene Brands - Laatste keer The Gardener kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Brands - Laatste keer The Gardener kopen? Bied vanaf 350!Eugene Brands - Laatste keer The Gardener kopen? Bied vanaf 350!Eugene Brands - Laatste keer The Gardener kopen? Bied vanaf 350!Eugene Brands - Laatste keer The Gardener kopen? Bied vanaf 350!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 58 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst 83 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 114 / 200

Mooie, karakteristieke zeefdruk van het CoBrA-lid van het eerste uur, Eugene Brands.

Ingelijst en voorzien van Passe-Partout.

Dit is nummer 114 uit een serie van 200 exemplaren. Gesigneerd en genummerd in potlood.

Af te halen in Den Haag / Scheveningen. Eventuele verzending uitsluitend in overleg en voor risico en rekening van de koper.