| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 47 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 83 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 114 / 200 |
Mooie, karakteristieke zeefdruk van het CoBrA-lid van het eerste uur, Eugene Brands.
Ingelijst en voorzien van Passe-Partout.
Dit is nummer 114 uit een serie van 200 exemplaren. Gesigneerd en genummerd in potlood.
Af te halen in Den Haag / Scheveningen. Eventuele verzending uitsluitend in overleg en voor risico en rekening van de koper.
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland |
| Garantie | |