| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooie en karakteristieke zeefdruk van Eugene Brands in de voor hem zo kenmerkende kleurentint.
Ingelijst voorzien van Passe-Partout in een blanke Houten Barth-lijst met afmetingen 73 x93 cm.
Het werk is gesigneerd in potlood Brands en genummerd 97/150
Af te halen in Wassenaar / Den Haag. Eventuele verzending uitsluitend in overleg en voor risico en kosten van de koper.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wassenaar, Nederland |
| Garantie | |