Eugene Brands - Zeefdruk van Eugene Brands ( CoBrA) - Blauwe Vaas - Verkocht

Zeefdruk van Eugene Brands ( CoBrA) - Blauwe Vaas kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Zeefdruk van Eugene Brands ( CoBrA) - Blauwe Vaas kopen? Bied vanaf 275!Zeefdruk van Eugene Brands ( CoBrA) - Blauwe Vaas kopen? Bied vanaf 275!Zeefdruk van Eugene Brands ( CoBrA) - Blauwe Vaas kopen? Bied vanaf 275!Zeefdruk van Eugene Brands ( CoBrA) - Blauwe Vaas kopen? Bied vanaf 275!Zeefdruk van Eugene Brands ( CoBrA) - Blauwe Vaas kopen? Bied vanaf 275!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer mooie en karakteristieke zeefdruk van Eugene Brands in de voor hem zo kenmerkende kleurentint.

Ingelijst voorzien van Passe-Partout in een blanke Houten Barth-lijst met afmetingen 73 x93 cm.

Het werk is gesigneerd in potlood Brands en genummerd 97/150

Af te halen in Wassenaar / Den Haag. Eventuele verzending uitsluitend in overleg en voor risico en kosten van de koper.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wassenaar, Nederland