Eugene Brands - Zeefdruk " Composition Au Fond Couleur d'Ivoire ( 9-8-1993)". - Verkocht

Eugene Brands - Zeefdruk " Composition Au Fond Couleur d'Ivoire ( 9-8-1993)". kopen? Bied vanaf 245!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Brands - Zeefdruk " Composition Au Fond Couleur d'Ivoire ( 9-8-1993)". kopen? Bied vanaf 245!Eugene Brands - Zeefdruk " Composition Au Fond Couleur d'Ivoire ( 9-8-1993)". kopen? Bied vanaf 245!Eugene Brands - Zeefdruk " Composition Au Fond Couleur d'Ivoire ( 9-8-1993)". kopen? Bied vanaf 245!Eugene Brands - Zeefdruk " Composition Au Fond Couleur d'Ivoire ( 9-8-1993)". kopen? Bied vanaf 245!Eugene Brands - Zeefdruk " Composition Au Fond Couleur d'Ivoire ( 9-8-1993)". kopen? Bied vanaf 245!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100

- Zeefdruk " Composition Au Fond Couleur d'Ivoire ( 9-8-1993)".

Erg mooie zeefdruk en karakteristiek werk van CoBrA-lid Eugene Brands. De prent is uitgegeven door Galerie Speyer & Vogtschmidt in Amsterdam en ingelijst in de originele houten lijst. Het geheel meet 61 x 64 cm en is gesigneerd en genummerd door Brands in potlood. Dit is nummer 85 uit een serie van slechts 100 exemplaren.

    Afhalen in Den Haag/ Scheveningen.  Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.