Mooi ingetogen gedateerd werk van deze kunstenaar, al geruime tijd in ons bezit. Daarna nooit een andere exemplaar gezien uit deze kleine oplage uit 1961. Deze kleurenhoutsnede is daardoor vrij uniek, echt iets voor verzamelaars.
Destijds verkocht door Galerie Graphil en ingelijst door Lijstenhandel Petri, beiden uit Amsterdam.
Handgesigneerd, rechtsonder.
Goed
De originele lijst heeft wat slijtsporen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Numansdorp, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 21,75