Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets

Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!
  • Flip van der Burgt (1927-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/10
Ets door Flip van der Burgt
Voorstelling van storm over Burgerdam
Losbladig, beeldmaat 34x27, bladmaat 43x30
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'FvanderBurgt 57'
Getiteld en gedateerd in potlood l.o.: 'Storm Burgerdam 2/10'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Flip van der Burgt (1927-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
27 cm
34 cm
Sluit over 4d 1u 32m 26s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:19-09-2022 om 08:44
Eindtijd:28-09-2022 om 20:26