Fon Klement - Boardsnede: Autour de Minuit - 2000 - Verkocht

Fon Klement - Boardsnede: Autour de Minuit - 2000 kopen? Bied vanaf 99!
Fon Klement - Boardsnede: Autour de Minuit - 2000 kopen? Bied vanaf 99!Fon Klement - Boardsnede: Autour de Minuit - 2000 kopen? Bied vanaf 99!Fon Klement - Boardsnede: Autour de Minuit - 2000 kopen? Bied vanaf 99!Fon Klement - Boardsnede: Autour de Minuit - 2000 kopen? Bied vanaf 99!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekHout/Linosnede
DragerGeschept Papier
StijlModern
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/100
Boardsnede van Fon Klement op papier. Titel: Autour de Minuit. Jaar: 2000. Oplage: 3/100. Afmetingen blad: H40 x b30.5cm. Afmetingen voorstelling: H21.5 x b22cm. Het werk is  onderaan met potlood gesigneerd en getiteld.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Fon Klement (Amsterdam, 11 november 1930 – Amsterdam, 9 oktober 2000) was een autodidactisch kunstenaar. Hij tekende en schilderde, maar was vooral bekend vanwege de voor hem typerende techniek van de hoogdruk boardsnede.
Hij is in de jaren tachtig vooral bekend geworden door zijn kleurrijke bloemenstillevens.
ConditieZeer Goed

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:17-01-2023 om 09:19
Eindtijd:25-01-2023 om 12:16
Biedingen (1)
coloko
24 jan. / 18:56
€ 90
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.