Fon Klement - Farandole

Fon Klement - Farandole kopen? Bied vanaf 245!
Fon Klement - Farandole kopen? Bied vanaf 245!Fon Klement - Farandole kopen? Bied vanaf 245!Fon Klement - Farandole kopen? Bied vanaf 245!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 cm x 52.5 cm (h x b)
Lijst53.5 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIV/X
Zie foto's

Fon Klement (1930-2000)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  JohndeW

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
75.5 cm
53.5 cm
52.5 cm
28.5 cm
Starttijd:26-06-2022 om 15:06
Eindtijd:05-07-2022 om 21:49
Openingsbod € 245
ObjectlocatieHilversum, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie