950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 32 cm (h x b) |
Incl. lijst | 64 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/16 |
Francis
Hoogland (Zutphen 1960) heeft van 1983 - 1988 aan de Hogeschool voor
de Kunsten Constantijn Huygens te Kampen gestudeerd in de richting
grafiek.
Haar
werk heeft een karakteristieke signatuur met een zeer persoonlijk
kleurengamma. De alledaagse voorstellingen worden in een figuratief decor geplaatst.
Recente
werken kenmerken zich door een toenemend gebruik van meer abstracte
vormen in een speelse en ook monumentale verbeelding. Onderwerpen
komen nog steeds uit de alledaagse werkelijkheid, waarbij de vormen
een personificatie zijn van menselijk voelen.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goed. De lijst heeft wel wat krasjes of beschadigingen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 10-7-2021 om 21:31 |
Eindtijd | 24-10-2021 om 19:56 |