Frans Verpoorten - Gesigneerde ets

Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Frans Verpoorten (1924-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/25
Ets van Frans Verpoorten, gesigneerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 11,20
in de marge kleine bruine vlekjes (niet in beeld)
Binnen Nederland € 9,25
Naar België € 9,35
Naar Duitsland € 10,35
Europese Unie € 25,00

Starttijd11-11-2023 om 11:13
Eindtijd19-11-2023 om 19:59
Openingsbod € 25
ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland