14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 26 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JC 303
Gene Eggen
"Jezus en de Vissers"
Houtdruk
1960
Maat werk: 26 x 17,5 cm
Voor de conditie van het werk, zie fotos.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Zie foto | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 9-6-2018 om 0:05 |
Eindtijd | 15-6-2018 om 20:23 |