| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho door Georg Hadeler
Voorstelling getiteld 'Trauma'
Losbladig, beeldmaat 33x44, bladmaat 39x50
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Georg Hadeler '68'
Getiteld en annotatie l.o. 'Trauma' en 'eigen druk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |