Zeer groot en prachtig kunstwerk. Olieverf op doek met andere technieken zoaks Gouache en spraypaint In een mooie bijpassende bakkijst. verso gesigneerd en gedateerd 120x100 cm - met lijst +/- 130x110cm
Let op ! Dit kunstwerk kan alleen opgehaald worden door koper of afgeleverd worden met een koerier , dit in overleg
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 25,00
Extra