Prachtig UNICA werk in gouache, ecoline, waterverf en potlood. Mooi opgeplakt op zwart karton en goed en degelijk ingelijst. Bezichtiging is altijd mogelijk na afspraak. Het ophalen van uw aangekochte werk is mogelijk te Weert (L). Transport is mogelijk door onze diensten, verzendingswijze en kosten in overleg. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Handmatig gesigneerd in potlood rechtsboven en linksonder G.Lataster ‘64
Zeer Goed
Dit unieke en prachtige werk van Gèr uit 1964 verkeert in zeer goede staat. Werken van Lataster van deze periode stralen energie, kracht en artisticiteit uit!
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Weert, Nederland
koeriersdienst