Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 1983 |
Afmetingen | 22 x 30.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Volledige bouwplaten doos van Rietveld Schröder huis, schaal. 1 : 50.. Eerste uitgave, bouwplaat compleet, 1983
Victor Veldhuyzen Van Zanten
Doos: 30,5 x 22 x 1,5 cm.
Te maken huis: 27 x 19 x18 cm
Zeldzaam item!
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 6-2-2019 om 13:13 |
Eindtijd | 12-2-2019 om 21:37 |