Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Varia |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Map met boek en tekeningen en instructies
Werkboek over de meubelontwerpen van Rietveld
Technische inleiding, tekeningen en werkbeschrijvingen van 23 meubels
In perfecte staat
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 13-6-2018 om 7:56 |
Eindtijd | 23-6-2018 om 22:32 |