Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 22 x 13.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Volledige bouwplaten doos van Rietveld Schröder huis, schaal. 1 : 50. Eerste uitgave, bouwplaat compleet, 1983
Victor Veldhuyzen Van Zanten
Doos: 30,5 x 22 x 1,5 cm.
Te maken huis: 27 x 19 x18 cm
Zeldzaam item!
In prima staat!
en- Paul Overy e.a. - Het Rietveld Schröder Huis
Houten, De Haan/ Unieboek, 1988. Linnen met stofomslag, 25.5 x 22 cm, Rijk geïllustreerd in kleur en zw/w. Bevat interview met Truus Schröder en verslag van de restauratie.
In prima staat!
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 28-2-2021 om 8:57 |
Eindtijd | 7-3-2021 om 22:52 |