Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket Rood-blauwe leunstoel schaal 1:6 - Verkocht

Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket Rood-blauwe leunstoel schaal 1:6 kopen? Bied vanaf 95!
Design

Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket Rood-blauwe leunstoel schaal 1:6 kopen? Bied vanaf 95!Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket Rood-blauwe leunstoel schaal 1:6 kopen? Bied vanaf 95!Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket Rood-blauwe leunstoel schaal 1:6 kopen? Bied vanaf 95!
  • Gerrit Rietveld (1888-1964)
TypeDesign
Jaartal1983
Afmetingen16 x 22 x 4 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt

Prachtig modelbouwpakket van de beroemde rood blauwe stoel van Rietveld. Uitgave 1983. De rood blauwe stoel is het bekendste voorbeeld van Dutch Design. De stoel wordt geroemd om haar eenvoud en uitstraling. Dit is een bouwpakket van deze stoel. Het bouwpakket is compleet en de inhoud is nog nooit uitgepakt, incl. de 4 potjes verf met de Rietveldkleuren en compleet met handleiding.

De afmeting van de doos is 22 x 16 x 4 cm.
Erven Rietveld 1983 c/o Beeldrecht Amsterdam
Dit item wordt zelden aangeboden!
Alles in nieuwstaat.

Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 22,90
Naar Duitsland € 23,00

ObjectlocatieObbicht,  Nederland
Starttijd21-12-2023 om 8:24
Eindtijd5-1-2024 om 20:41
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken