Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren lithografie met persoonl. opdracht "voor Rimi"

Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren lithografie met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!
Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren lithografie met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren lithografie met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren lithografie met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren lithografie met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren lithografie met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren lithografie met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Techniek Litho
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A.
  • Titel: geen
  • Jaartal: 1999
  • Afmetingen blad: 76 cm x 56 cm (Beeld: 55 cm x 40 cm)
  • Oplage: Epreuve d'Artiste exemplaar
  • Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood
  • Materiaal/Medium: kleuren lithografie op papier
  • Ingelijst: Nee
  • Conditie: in goede staat.

Guillaume Le Roy was een Nederlands graficus. Zijn houtdrukken en etsen kenmerken zich door een lyrisch-abstracte stijl. Le Roy werkte hoofdzakelijk in zwart-wit tinten. Begin jaren zeventig kende hij een korte kleurrijke periode waarin hij zich richtte op primaire kleuren.
Voor zijn werk gebruikte hij oude planken die vaak afkomstig waren uit slooppanden. Door het gebruik van verweerde planken komt de structuur van het hout goed op papier. Over zijn zwart-wit prints en de donkere toon in zijn werk zei Le Roy: "Uiteindelijk zoek ik het licht. Maar zonder mysterie is er geen helderheid; zonder vragen bestaan er geen oplossingen. Wie het daglicht zoekt kan niet zonder het besef van het nachtelijk donker." Guillaume Le Roy wilde met zijn werk het onzegbare zichtbaar maken en beschouwde dit als de belangrijkste taak van een kunstenaar.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Guillaume Le Roy (1938-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4825 verkochte items
Alle items (165)
56 cm
76 cm