Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49.5 x 62 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 33/195 |
Kleurrijke zeefdruk van Lo-A-Njoe. In zwart houten lijst met zuurvrij passe partout. Kan zo worden opgehangen.
U kunt het werk vooraf komen bekijken of na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.
Het werk kan ook per koerier worden verzonden met lijst en per aangetekende post worden verstuurd zonder lijst.
Oorspronkelijke galerieprijs: €725
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 21-5-2019 om 15:08 |
Eindtijd | 15-7-2019 om 9:16 |