Guillaume Lo-A-Njoe - Bird ( met lijst) - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe - Bird ( met lijst) kopen? Bied vanaf 165!
Guillaume Lo-A-Njoe - Bird ( met lijst) kopen? Bied vanaf 165!Guillaume Lo-A-Njoe - Bird ( met lijst) kopen? Bied vanaf 165!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen49.5 cm x 62 cm (h x b)
Lijst78 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/195

Kleurrijke zeefdruk van Lo-A-Njoe. In zwart houten lijst met zuurvrij passe partout. Kan zo worden opgehangen.

U kunt het werk vooraf komen bekijken of na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.

Het werk kan ook per koerier worden verzonden met lijst en per aangetekende post worden verstuurd zonder lijst.

Oorspronkelijke galerieprijs: €725

Guillaume Lo-A-Njoe (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
93 cm
78 cm
62 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 132,00
Starttijd:21-05-2019 om 15:08
Eindtijd:15-07-2019 om 09:16
Swaenenrijck
14 jul. / 22:52
€ 132