Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Olieverf |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer los en krachtig werk van Guillaume Lo-a-Njoe uit 1962(!). Zwart- en creme acrylverf op geprepareerd papier, met pen gesigneerd en gedateerd linksboven. De verf is zeer dik aangebracht, een soort drip painting in de Nederlands-Surinaamse polder. In goede conditie, in de onderste centimeter van het blad zitten wat vochtplekken maar die vallen niet echt op en zijn niet storend (naar mijn mening).
Afmetingen: 65cm x 50cm
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In de onderste centimeter van het blad zitten wat vochtplekken maar die vallen niet echt op en zijn niet storend (naar mijn mening) | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-6-2019 om 12:20 |
Eindtijd | 30-6-2019 om 17:31 |