Han Mes - Han Mes - litho prent 90 - Voortvluchtige - Verkocht

Han Mes - Han Mes - litho prent 90 - Voortvluchtige kopen? Bied vanaf 35!
Han Mes - Han Mes - litho prent 90 - Voortvluchtige kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Han Mes - litho prent 90 - Voortvluchtige kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Han Mes - litho prent 90 - Voortvluchtige kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Han Mes - litho prent 90 - Voortvluchtige kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Han Mes - litho prent 90 - Voortvluchtige kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Han Mes - litho prent 90 - Voortvluchtige kopen? Bied vanaf 35!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een litho van de Nederlandse kunstenares Han Mes (1936).

- Handgesigneerd en -genummerd met potlood.

- Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 84/190.

- Afmetingen Blad: 53 x 39 cm.

- Afmeting Beeld: , 38 x 24 cm.

- Uitgegeven door ‘Prent 190

- Kenmerk: Reliëf Stempel Prent 190 rechtsonderin.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:25-06-2018 om 16:11
Eindtijd:15-07-2018 om 08:57
karenkrista
14 jul. / 21:33
€ 60