Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een litho van de Nederlandse kunstenares Han Mes (1936).
- Handgesigneerd en -genummerd met potlood.
- Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 84/190.
- Afmetingen Blad: 53 x 39 cm.
- Afmeting Beeld: , 38 x 24 cm.
- Uitgegeven door ‘Prent 190
- Kenmerk: Reliëf Stempel Prent 190 rechtsonderin.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland |
Objectlocatie | Raamsdonksveer, Nederland |
Starttijd | 25-6-2018 om 16:11 |
Eindtijd | 15-7-2018 om 8:57 |