Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!)

Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 250!
Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 250!Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 250!Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 250!Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 250!Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 250!Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 250!
  • Hannes Postma (1933-2020)
Jaartal1965
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot, karakteristiek werk van Hannes Postma uit 1965.  Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd linksonder.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 150cm x 100cm

Hannes Postma (1933-2020)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (241)
150 cm
100 cm
Starttijd:16-10-2022 om 16:44
Eindtijd:29-10-2022 om 20:56
Openingsbod € 250
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier