Imanol Marrodán - Zonder titel (Identity Promises-serie)
Avi Kenan - Ballerina, gepolijst brons, op granieten basis, gedateerd 1981, no. 22/50
Imanol Marrodán - En el bosque 14/09/2013 (Identity Assertions Series) 2013
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets in topconditie van Hans Bellmer. Handgesigneerd rechtsonder. De ets kent een oplage van 40 stuks. Dit is nr 11. Maat blad: 50 x 37,5 cm, prent: 30 x 21 cm. Wordt aangetekend verstuurd. Ophalen kan natuurlijk ook.
Authenticiteit gegaranderd.