Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap - Verkocht

Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Gespiesde skul in een winters polderlandschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 39.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/100
Ets van een winterlandschap, op de voorgrond een doodskip gespiesd op een staak.

Ets is handgesigneerd met Hans van Dokkum

Genummerd 20/100 Druk van de etser.

De ets wordt veilig verpakt tussen 2 houten plaatjes.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-09-2022 om 09:33
Eindtijd:27-11-2022 om 15:25
gijsberts
23 nov. / 20:25
€ 50