Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé - 2009
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai werkje van Hans van Dokkum. Met potlood gesigneerd.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 25-11-2023 om 12:07 |
Eindtijd | 10-12-2023 om 11:00 |