Hans van Dokkum - Het wier II

Hans van Dokkum - Het wier II kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum - Het wier II kopen? Bied vanaf 35!Hans van Dokkum - Het wier II kopen? Bied vanaf 35!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai werkje van Hans van Dokkum. Met potlood gesigneerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:01-10-2022 om 14:04
Eindtijd:13-10-2022 om 22:48
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland