Hans van Dokkum - Het wier II - Verkocht

Hans van Dokkum - Het wier II kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans van Dokkum - Het wier II kopen? Bied vanaf 25!Hans van Dokkum - Het wier II kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Litho
Stijl Realistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraai werkje van Hans van Dokkum. Met potlood gesigneerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50