Hans van Dokkum - Hans van Dokkum, Litho, Stilleven met Japanse prent - Verkocht

Hans van Dokkum, Litho, Stilleven met Japanse prent kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans van Dokkum, Litho, Stilleven met Japanse prent kopen? Bied vanaf 1!Hans van Dokkum, Litho, Stilleven met Japanse prent kopen? Bied vanaf 1!Hans van Dokkum, Litho, Stilleven met Japanse prent kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke litho door Hans van Dokkum

Voorstelling van een stilleven met Japanse prent en vogel

Losbladig, beeldmaat 22x16, bladmaat 29x21

Gesigneerd r.o. in potlood 'Hans van Dokkum'

Annotatie in potlood l.o. 'Eigen druk voor Mies'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd22-3-2016 om 21:54
Eindtijd2-4-2016 om 15:54
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken