Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke litho door Hans van Dokkum
Voorstelling van een stilleven met Japanse prent en vogel
Losbladig, beeldmaat 22x16, bladmaat 29x21
Gesigneerd r.o. in potlood 'Hans van Dokkum'
Annotatie in potlood l.o. 'Eigen druk voor Mies'
Authenticiteit volledig gegarandeerd