Hans van Dokkum: Roos -lithografie, eigen druk- - Verkocht

Hans van Dokkum: Roos -lithografie, eigen druk- kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Hans van Dokkum: Roos -lithografie, eigen druk- kopen? Bied vanaf 25!Hans van Dokkum: Roos -lithografie, eigen druk- kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige litho van Hans van Dokkum. Met potlood gesigneerd. Mosgroen, gelakte lijst.

Formaat incl. lijst: 20 x 27 cm Techniek: lithografie Gesigneerd: ja, rechtsonder Oplage en jaartal: onbekend Conditie: als nieuw

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:24-01-2018 om 14:02
Eindtijd:31-01-2018 om 14:02
TNLM
31 jan. / 12:24
€ 25