Hans van Dokkum - Hans van Dokkum: Roos -lithografie, eigen druk- - Verkocht

Hans van Dokkum: Roos -lithografie, eigen druk- kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans van Dokkum: Roos -lithografie, eigen druk- kopen? Bied vanaf 25!Hans van Dokkum: Roos -lithografie, eigen druk- kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige litho van Hans van Dokkum. Met potlood gesigneerd. Mosgroen, gelakte lijst.

Formaat incl. lijst: 20 x 27 cm Techniek: lithografie Gesigneerd: ja, rechtsonder Oplage en jaartal: onbekend Conditie: als nieuw

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd24-1-2018 om 14:02
Eindtijd31-1-2018 om 14:02
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken