Hans van Dokkum - Rozen

Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 45!
Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 45!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 45!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 45!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 45!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 45!Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 45!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Het betreft een Litho ter gelegenheid van de 25e terugkeer van de jaarlijkse kunstmanifestatie op het Janskerkhof in Utrecht. Er zijn 100 Litho’s gedrukt en dit is nummer 88.
De conditie van het Litho is goed. De passe-partout is helaas beduimeld.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland

Starttijd16-12-2023 om 22:56
Eindtijd30-12-2023 om 21:30
Openingsbod € 45
ObjectlocatieZeist,  Nederland