Hans van Dokkum - zonder titel - Verkocht

Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10 eigen druk

Fraai werkje van Hans van Dokkum. Met potlood gesigneerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2022 om 14:36
Eindtijd:15-11-2022 om 21:03
emiliomosini
14 nov. / 21:20
€ 25