Hans Wap - from...to

Hans Wap - from...to kopen? Bied vanaf 1!
Hans Wap - from...to kopen? Bied vanaf 1!Hans Wap - from...to kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
StijlRealistisch
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Fraaie werk van Hans Wap. Hij maakte deze serie voor Van gent en Loos. De Rotterdamse kunstenaar was in de jaren negentig mega populair.  Het werk is in goede staat.

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1023)
56 cm
69 cm
Sluit over 1d 8u 41m 19s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
Starttijd:19-09-2022 om 10:18
Eindtijd:02-10-2022 om 22:39
paradijsje
27 sep. / 14:05
€ 1