Zeefdruk van Hans Wap, uit de reeks Par Avion. Met de hand gesigneerd, genummerd en gedateerd. De afbeelding is 50 x 50 cm. De conditie is zeer goed, op de achterzijde een plakbandrest.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
Zeer Goed
plakbandrest aan de achterkant
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 20,00
Wereldwijd
€ 40,00