Hans Wap - Veiligheid - zeefdruk uit 2003 - Nieuw in de verpakking - Verkocht

Hans Wap - Veiligheid - zeefdruk uit 2003 - Nieuw in de verpakking kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wap - Veiligheid - zeefdruk uit 2003 - Nieuw in de verpakking kopen? Bied vanaf 30!Hans Wap - Veiligheid - zeefdruk uit 2003 - Nieuw in de verpakking kopen? Bied vanaf 30!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
Lijst31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage94/350

Zeefdruk op stevig papier, 24x35 cm.

Losjes (met 2 plakkers) bevestigd achter passepartout.

Achter glas, in een aluminium lijst.

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1391 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
41 cm
31 cm
35 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-07-2022 om 19:11
Eindtijd:11-08-2022 om 16:19
roderick16
11 aug. / 16:18
€ 30