Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Hans Wap (1943 - ), getiteld ‘De Sprong’, uit de grafiekserie ‘Het Dagelijks Leven’. Met potlood rechtsonder gesigneerd en gedateerd: ‘WAP ‘87’ ) en linksonder gemerkt met een blindstempel. Afmeting: 48 cm x 36 cm (beeld), 66 cm x 51 cm (papier). Conditie: in goede gegarandeerd onbeschadigde staat (als nieuw) en ingelijst in de oorspronkelijke aluminium lijst.
De grafiekserie ‘Het Dagelijks Leven’ was een initiatief van AHOLD NV bij de viering van het 100-jarig bestaan van Albert Hein in 1987. Bij die gelegenheid werden 25 kunstenaars uitgenodigd om elk een viertal kunstwerken te maken, steendrukken, etsen of zeefdrukken, en mochten alle medewerkers van Albert Heijn daaruit één kunstwerk als 'cadeautje voor thuis' uitkiezen. Literatuur: ‘Het Dagelijks Leven 100 kunstwerken van/voor een 100 Jarigen’, 1987, Zaandam.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Zo goed als nieuw. Bij verzending wordt de glasplaat niet meegezonden. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helvoirt, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Helvoirt, Nederland |
Starttijd | 11-5-2021 om 14:28 |
Eindtijd | 3-8-2021 om 22:33 |