Harry Disberg - ZIEKE POES - Verkocht

Harry Disberg - ZIEKE POES kopen? Bied vanaf 40!
Harry Disberg - ZIEKE POES kopen? Bied vanaf 40!Harry Disberg - ZIEKE POES kopen? Bied vanaf 40!Harry Disberg - ZIEKE POES kopen? Bied vanaf 40!Harry Disberg - ZIEKE POES kopen? Bied vanaf 40!Harry Disberg - ZIEKE POES kopen? Bied vanaf 40!Harry Disberg - ZIEKE POES kopen? Bied vanaf 40!
  • Harry Disberg (1921-2004)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1952
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.6 cm x 26.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Van een oplage van 200  is dit nr. 38 van de Zieke Poes van Harry Disberg. Uitzonderlijk  gave conditie. Geen passepartout en/of lijsting. Gesigneerd, betiteld en oplagevermelding met potlood.

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-11-2022 om 11:14
Eindtijd:20-11-2022 om 11:29
RogerLaute
20 nov. / 09:32
€ 40