Het werk is aan de voorzijde in de linker hoek met potlood gesigneerd.
Maten van het blad 20 x 26,5
Het passe-partout is, als een boek, open te slaan.
Verzenden is mogelijk zonder passe-partout.
Goed
Het werk is iets vergeeld. Het passe-partout is vergeeld en licht beschadigd/vuil.
Tot 2 kg.
€ 8,70