Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 - Verkocht

Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 kopen? Bied vanaf 45!Hendrikus Roodenburg - Nicolaïkerk Utrecht - ets uit 1954 - genummerd 65 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1310 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
Jaartal1954
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 15.5 cm (h x b)
Lijst35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagenr. 65

Achter passepartout en glas, in de originele lijst.

Het geheel is in prima gebruikte staat.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 19:53
Eindtijd:23-12-2020 om 19:53
MvE1988
23 dec. / 11:06
€ 45