Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Passe-partout | 45 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Artist/ Author: Van Leeuwen
Title : stoel en vrucht / 2 lithos afzonderlijk onder passe partout
Publisher: eigen druk
Measurements: 30 x 21 cm.
Condition: mint
genummerd : 5/100
gedateerd: 1994
gesigneerd vanleeuwen ( in potlood)
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Mooi in passepartout | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 11-11-2023 om 11:28 |
Eindtijd | 24-11-2023 om 20:37 |
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |