Henri Plaat - geen titel

Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Henri Plaat (1936)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 121 cm (h x b)
Lijst83.5 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gouache 1993.

Henri Plaat (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  culvrij
FA. (1 )

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
124 cm
83.5 cm
121 cm
80 cm
Sluit over 2d 18u 40m 58s
Openingsbod€ 75
Objectlocatieculemborg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 13:57
Eindtijd:08-12-2022 om 20:41