Jaap Hillenius - Reflektie, handgekleurde ets

Jaap Hillenius - Reflektie, handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 75!
Jaap Hillenius - Reflektie, handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 75!Jaap Hillenius - Reflektie, handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 75!Jaap Hillenius - Reflektie, handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 75!Jaap Hillenius - Reflektie, handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 75!Jaap Hillenius - Reflektie, handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 75!Jaap Hillenius - Reflektie, handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 75!
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekHandgekleurd
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer mooie, met de hand ingekleurde, ets van Jaap Hillenius.  Ets op Hahnemühle papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’88), getiteld en genummerd (41/100), en ook in spiegelbeeld gedateerd in de plaat.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 36cm x 25cm (beeld)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd28-12-2023 om 16:56
Eindtijd12-1-2024 om 20:00
Openingsbod € 75
ObjectlocatieDiemen,  Nederland