Jacob Maris - Molen bij maanlicht - Verkocht

Jacob Maris - Molen bij maanlicht kopen? Bied vanaf 75!
Prenten voor 1900

Jacob Maris - Molen bij maanlicht kopen? Bied vanaf 75!Jacob Maris - Molen bij maanlicht kopen? Bied vanaf 75!Jacob Maris - Molen bij maanlicht kopen? Bied vanaf 75!Jacob Maris - Molen bij maanlicht kopen? Bied vanaf 75!Jacob Maris - Molen bij maanlicht kopen? Bied vanaf 75!Jacob Maris - Molen bij maanlicht kopen? Bied vanaf 75!Jacob Maris - Molen bij maanlicht kopen? Bied vanaf 75!
  • Jacob Maris (1837-1899)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Litho
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 62 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 92 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze litho is rechtsonder gesigneerd (zie foto's). Verder zit rechtsonder ook een reliëf stempel (zie foto's). Het werk is ingelijst met passepartout en zit achter glas. Inlijsting is nieuw.