Jacqueline de Jong - Bonde avant

Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!
Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!
  • Jacqueline de Jong (1939-2024)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Litho
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Lijst niet helemaal perfect, schade aan achterkant
Alleen lijst een kleine schade
Binnen Nederland € 8,70