Jan Bezemer - Twee Ganzen

Jan Bezemer - Twee Ganzen kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bezemer - Twee Ganzen kopen? Bied vanaf 45!Jan Bezemer - Twee Ganzen kopen? Bied vanaf 45!Jan Bezemer - Twee Ganzen kopen? Bied vanaf 45!Jan Bezemer - Twee Ganzen kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Bezemer (1907-1997)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Passe-partout 74 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho van Jan Bezemer, Eigen druk.  Zonder lijst met passepartout
In goede conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dussen, Nederland