Set van 9 Cremer Kop-en-Schotels, met verschillende prachtige kleurrijke afbeeldingen uit het werk van de beroemde Nederlandse kunstenaar/schrijver Jan Cremer.
De set bestaat uit verschillende versies:
- 7 Koffie/Cappuccino
- 2 Espresso
Op de verzamelfoto zijn de voorste twee de Espresso variant
Alle kopjes zijn aan de zijkant gesigneerd, en aan de onderzijde voorzien van opdruk met de naam van de afbeelding (zie foto's).
Afmetingen Koffie/Cappuccino (7):
KOP:
Diameter 9 cm
Breedte (Inclusief oor) 11,5 cm
Hoogte 5,5 cm
Gewicht 185 gram
SCHOTEL:
Diameter 15 cm
Hoogte 1,5 cm
Gewicht 185 gram
Gewicht Kop/Schotel samen 360 gram.
Afmetingen Espresso (2):
KOP:
Diameter 6 cm
Breedte (Inclusief oor) 8,5 cm
Hoogte 6 cm
Gewicht 110 gram
SCHOTEL:
Diameter 11,5 cm
Hoogte 1,5 cm
Gewicht 125 gram
Gewicht Kop/Schotel samen 235 gram.
TOTAAL gewicht compleet servies ca. 3000 gram