Jan den Hengst - C5231-2, Oudezijds Kolk, Amsterdam - Verkocht

Jan den Hengst - C5231-2, Oudezijds Kolk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Jan den Hengst - C5231-2, Oudezijds Kolk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - C5231-2, Oudezijds Kolk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - C5231-2, Oudezijds Kolk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan den Hengst (1904-1983)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen42.5 cm x 20 cm (h x b)
Lijst53 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C5231-2, Jan den Hengst, Oudezijds Kolk, Amsterdam, gemengde techniek (aquarel en inkt) op papier, rechtsonder gesigneerd, beeldmaat 42.5 x 20 cm, lijstmaat 53 x 31 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier licht verkleurd door de tijd, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, linnen verkleurd door de tijd

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-10-2022 om 15:19
Eindtijd:12-10-2022 om 22:25
KlaasjeZ
12 okt. / 15:52
€ 50