950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1953 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Drager | Karton |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 12 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie inkt tekening van Jan den Hengst verzonden als briefkaart naar Arti..
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||
Prent heeft in de uiterste rand rechts twee scheurtjes. En een kneusing in het papier. Vallen niet heel erg op. Is geweest als briefkaart en heeft daardoor gebruikssporen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 10-9-2021 om 19:16 |
Eindtijd | 23-9-2021 om 22:52 |