In opdracht geveild:
(21-21-1)
Mooie ets van Jan Mensinga. Op mooi handschept papier. Handgesigneerd.
Titel: Het Spel (Le Jeu)
Jaartal: 1963
Afmetingen: 24cm x 32cm (ets: 18 x 27cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 60
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie: